Praca.pl Praca
Stazysta lesko

Praca Stazysta lesko najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca stazysta podkarpackie zachodniopomorskie najnowsze oferty pracy

  • Stażysta / Stażystka

    Aptiv   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Gdańsk
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Twoja rola: Przez najbliższe kilka-kilkanaście miesięcy będziesz wspierać pracowników Działu IT oraz Administracji Budynku.
  • Technik Farmaceutyczny Stażysta

    Apteka Dr.Max   Tarnobrzeg    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / praktykant/stażysta  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: wykonywanie czynności pomocniczych wskazanych przez osobę nadzorującą pracę apteki przy sporządzaniu, wytwarzaniu, wydawaniu produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • Gemini Polska Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / praktykant/stażysta  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
  • Praktykant w Dziale HR - Płatny staż

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta
    3 dni
    Główne obowiązki: Wsparcie zespołu HR w realizacji zadań kadrowo-płacowych Wykonywanie zadań administracyjnych Wsparcie procesów rekrutacyjnych Aktualizacja bazy szkoleniowej Archiwizacja dokumentacji Oczekiwania: Mile widziany student kierunków społecznych / ekonomicznych...
  • Silva Sp. z o.o.
    3 dni
    Oferujemy praktyki w działach: Zakupy Drewna i Recyclingu Logistyka Kolej Transport Warsztat samochodowy Zakupy Techniczne Rozliczenia HR Ochrona środowiska Nasze oczekiwania: Status studenta lub absolwenta szkoły średniej Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku Znajomość pakietu MS...
  • Stażysta

    Powiatowy Urząd Pracy w Nisku   Nisko    praca stacjonarna
    3 dni
  • Stażysta-zapobiegawczy nadzór sanitarny

    Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie   Sławno    praca stacjonarna
    6 dni
  • Pozostali pracownicy obsługi biurowej-stażysta

    Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim   Złocieniec    praca stacjonarna
    7 dni
  • Specjalista ds. programów-stażysta

    Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim   Drawsko Pomorskie    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni