Teraz rekrutuje

Apteka Dr.Max

116 aktualnych ofert pracy Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i za granicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Dr.Max rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2005 roku i od tego momentu nieustannie się rozwija. Aktualnie Dr.Max jest jedną z największych sieci w kraju, posiadającą niemal 600 aptek franczyzowych, w których zatrudnionych jest ponad 4 000 pracowników.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Apteka Dr.Max"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Apteka Dr.Max:
Monika

Zanim trafiłam do Maxa pracowałam w niejednej aptece, i to w wielu takich “rodzinnych” i powiem jedno, nie ma co obrażać się na sieciówki bo dopiero tutaj pracuje mi się naprawdę dobrze, jestem traktowana jak człowiek, a zasady funkcjonowania są jasne dla wszystkich i respektowane… Żadnego załatwiania urlopów i innych sprawek pod stołem. Każdy ma równe szanse, też na podwyżkę czy dogodny grafik, a ponadto moja managerka jest osobą wyrozumiałą i po prostu szanującą innych ludzi. Jestem w pełni zadowolona z pracy w Maxie. Dodatkowo to może nie zasługa apteki, ale tak się składa, że pacjenci też raczej w tej okolicy bezproblemowi.

116

aktualnych ofert pracy

Apteka Dr.Max

ul. Krzemieniecka 60a

54-613 Wrocław