Praca.pl Praca
szef zmiany

Praca szef zmiany

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Szef / Szefowa magazynu surowców płynnych

    POLPHARMA S.A.   Starogard Gdański    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Zadania: Zabezpieczenie i nadzór nad właściwymi warunkami magazynowania, przyjmowania i wydawania materiałów oraz surowców; Reprezentowanie podległego obszaru podczas audytów oraz inspekcji zarówno w języku polskim jak i angielskim; Odpowiedzialność za budowanie i motywowanie...
  • Szef zmiany w gastronomii​ (K/M)

    Novotel i ibis Budget Katowice Centrum   Katowice    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoja misja Będziesz wspierać kierownika działu w zapewnieniu wysokiej jakości usług świadczonych przez restaurację. Będziesz dbać o bieżącą obsługę gości zgodnie ze standardami marki i konceptu restauracyjnego, sprzedaż produktów gastronomicznych oferowanych przez hotel oraz...
  • Szef Kuchni – żywienie zbiorowe

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Gorzyczki    praca stacjonarna
    2 dni
    Do Twoich obowiązków będzie należało: Praca na samodzielnym stanowisku, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji; Zarządzanie podległym personelem; Układanie atrakcyjnego menu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktu; Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy; Dbanie o wysoką...
  • Kucharz (mice) (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoja misja W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!
  • Kucharz (K/M) (Winestone)

    7 dni