Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2564 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 10193

Warunki pracy

• Praca biurowa w siedzibie urzędu
• Wyjścia służbowe poza urząd
• Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, skaner)
• Wejście do budynku NDAP jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością: brak progów utrudniających poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową
• Brak windy
• Stanowisko pracy usytuowane jest na II piętrze budynku
• Pomieszczenia sanitarne na II piętrze nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych (pomieszczenie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych znajduje się na parterze budynku, co powoduje konieczność pokonywania schodów oraz otwierania drzwi z samozamykaczami)
• Stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy – czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem.

Zakres zadań

  • Nadzór merytoryczny nad realizacją projektów informatycznych od fazy przygotowania dokumentacji projektowej do uruchomienia produkcyjnego.
  • Komunikacja i nadzór nad wykonawcami zewnętrznymi realizującymi poszczególne etapy/produkty projektu
  • Nadzór nad harmonogramem prac wykonawców zewnętrznych
  • Weryfikacja jakości dostarczonego rozwiązania oraz zgodności z projektem, dokumentacją projektową, zawartymi umowami oraz potrzebami głównych interesariuszy biznesowych
  • Koordynacja prac wykonawców zewnętrznych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem programistycznym
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów Prince2
  • Biegła znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z wytwarzaniem systemów informatycznych
  • Umiejętność przygotowywania analiz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych