Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Oceny Projektów i Pomocy Technicznej

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 dni temu
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DOPPT/25/24

Stanowisko pracy ds. oceny wniosków o płatność i kontroli ex post

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Wykonywanie zadań określonych procedurami ARiMR właściwych dla pracownika merytorycznego dotyczących autoryzacji wniosków o płatność w ramach działań będących w kompetencji DOPiPT;
  • Monitorowanie systemu informatycznego ewidencji wniosków o płatność; wprowadzanie danych do systemu informatycznego w zakresie przewidzianym procedurami;
  • Rozpatrywanie informacji o nieprawidłowościach dla działań wdrażanych w komórce organizacyjnej i przekazywanie informacji o stwierdzonych nieprawidłowościach do departamentu w zakresie czynności którego pozostaje audyt i kontrola wewnętrzna, a w razie potrzeby przygotowywanie projektów zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa lub wykroczenia do organów ścigania;
  • Identyfikacja problemów powstałych w trakcie obsługi wniosków o płatność, zgłaszanie propozycji zmian i uwag zmierzających do usprawnienia procedur i organizacji rozpatrywania wniosków o płatność  dla działań realizowanych przez Wydział;
  • Opiniowanie i zgłaszanie uwag do projektów aktów prawnych wpływających do wydziału zgodnie z trybem obowiązującym w ARiMR;
  • Archiwizowanie prowadzonej dokumentacji, zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR w szczególności zadań realizowanych przez Departament Oceny Projektów i Pomocy Technicznej;
  • Praktyczna znajomość Word, PowerPoint, Excel.
Wymagania pożądane:
  • Doświadczenie w pracy związanej z funduszami unijnymi;
  • Odpowiedzialność, gotowość do poszerzania wiedzy w zakresie wykonywanej pracy, komunikatywność;
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  • List motywacyjny
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do:  6 maja 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

Listownie pod adresem:
ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DOPPT/25/24

osobiście:
Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:
ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

lub za pomocą przycisku aplikowania.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.
ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.
Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem telefonu znajdującym się pod przyciskiem.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj