Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2404 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 15850

Warunki pracy

Praca biurowa przy komputerze, na pełen etat, 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie.
Praca w pokoju na V piętrze.
Budynek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakres zadań

  • Administrowanie serwerami Urzędu oraz nadzór nad pracą infrastruktury sieciowej w celu prawidłowej i nieprzerwanej pracy
  • Współpraca i analiza potrzeb w zakresie budowy i modyfikacji systemów informatycznych Urzędu oraz zabezpieczeń sieci informatycznej UOKiK w celu zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa
  • Nadzór nad mechanizmami zwiększającymi bezpieczeństwo sieci oraz analiza zagrożeń pojawiąjących się w sieci teleinformatycznej
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności pracy serwerów i sieci komputerowej UOKiK
  • Analizowanie, planowanie i opracowywanie rozwiązań w przygotowaniach zakupów nowego sprzętu i oprogramowania
  • Analizowanie i konfiguracja urządzeń sieciowych i reguł zabezpieczających sieć przed atakami
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz planowanie harmonogramów i wdrażania nowych systemów w celu ich planowego i terminowego działania

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne o kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie systemów operacyjnych, sieci komputerowych, baz danych oraz aplikacji desktopowych
  • Wiedza specjalistyczna i doskonalenie zawodowe w zakresie znajomości: systemów operacyjnych (Windows 2012, 2008, 2003; Linux; AD; DNS; DHCP); zagadnień sieciowych i konfiguracji urządzeń typu UTM oraz reguł firewallowych; programów biurowych (MS-Office)
  • Posiadanie kompetencji: skuteczna komunikacja
  • Posiadanie kompetencji: umiejętność współpracy
  • Posiadanie kompetencji: zorientowanie na osiąganie celów
  • Posiadanie kompetencji: rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Wiedza specjalistyczna i doskonalenie zawodowe w zakresie znajomości sieci SAN i obsługi macierzy dyskowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Przeszkolenie w zakresie Lotus Notes
  • Posiadanie kompetencji: kreatywność
  • Posiadanie kompetencji: podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • Posiadanie kompetencji: umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Posiadanie kompetencji: umiejętność analitycznego myślenia