Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2264 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 22238

Warunki pracy

- praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie;
- budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych;
- praca w pokoju, który jest klimatyzowany;
- narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy;
- praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu;
- zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • przygotowywanie dokumentacji do zamówień publicznych realizowanych przy udziale środków pomocy technicznej;
  • współpraca z Instytucją Pośredniczącą;
  • określanie wytycznych organizacyjnych dla ekspertów UKE dotyczących realizacji czynności w procesie kontroli, oceny wniosków, opiniowania zmian w projektach;
  • zapewnianie obsługi administracyjno-organizacyjnej szkoleń i warsztatów dla potencjalnych beneficjentów i beneficjentów POPC;
  • zapewnienie obsługi administracyjno-organizacyjnej projektów realizowanych w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, w szczególności archiwizacji dokumentów w sposób umożliwiający właściwą identyfikację poszczególnych czynności wykonywanych w ramach powierzonych zadań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie obsługi projektów finansowanych ze środków pomocowych;
  • znajomość ustaw: o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowych w perspektywie finansowej 2014-2020, o finansach publicznych, Prawo zamówień publicznych;
  • znajomość: Umowy Partnerstwa, Wytycznych w zakresie wykorzystywania środków pomocy technicznej na lata 2014-2020;
  • posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe