Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Państwowa Agencja Atomistyki w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2279 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 21941

Warunki pracy

Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, obsługa urządzeń biurowych, wysiłek fizyczny. Budynek posiada wejścia z poziomu „0” dla osób poruszających się na wózkach, poprzez drzwi skrzydłowe ewakuacyjne otwierane przez ochronę budynku. Budynek posiada specjalne toalety dla osób niepełnosprawnych znajdujące się na parterze oraz na wybranych poziomach budynku

Zakres zadań

  • Współdziałanie z kierownikiem obiektu, zarządcą, ochroną obiektu oraz innymi użytkownikami obiektu w sprawach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem technicznym wynajmowanych pomieszczeń i miejsc parkingowych, w którym zlokalizowana jest siedziba PAA. Zgłaszanie awarii i nieprawidłowości oraz interweniowanie w sprawach związanych z usuwaniem awarii. Nadzorowanie realizacji i rozliczenia umowy najmu pomieszczeń i miejsc parkingowych w obiekcie,
  • Administrowanie składnikami majątku PAA – wyposażeniem kwaterunkowym i urządzeniami biurowymi, w tym prowadzenie spraw związanych z realizacją i rozliczaniem umowy na ubezpieczenie mienia PAA,
  • Prowadzenie spraw związanych z gospodarowaniem samochodami służbowymi, w tym: 1) dokonywanie okresowych kontroli stanu pojazdów służbowych oraz nadzorowanie wykonywania napraw i konserwacji, 2) rejestrowanie i wyrejestrowywanie pojazdów służbowych, 3) nadzór nad terminowym wykonywaniem przeglądów technicznych pojazdów służbowych, 4) nadzór nad terminowym dokonywaniem płatności za ubezpieczenia pojazdów służbowych,
  • Dokonywanie okresowych kontroli stanu urządzeń biurowych oraz wykonywanie ich napraw i konserwacji,
  • Udział w kwalifikacji oraz organizowanie fizycznej likwidacji środków trwałych oraz pozostałych środków trwałych – samochody, urządzenia biurowe, wyposażenie kwaterunkowe. Przygotowywanie zlikwidowanych środków trwałych i wyposażenia do wywiezienia przez firmę utylizacyjną, w tym odbieranie protokołów z utylizacji,
  • Przygotowywanie dokumentacji zakupowej (opisów przedmiotów zamówienia, szacunków, protokołów z rozeznania rynku, wniosków zakupowych),
  • Udział w przygotowaniu planu zakupów, planu rzeczowo-finansowego, harmonogramu wydatków oraz zapotrzebowań dekadowych na środki finansowe z obszaru swojego działania,
  • Udział w komisjach powoływanych zarządzeniami wewnętrznymi Dyrektora Generalnego PAA (np. inwentaryzacyjnych, oceny przydatności składników majątku, likwidacyjnych).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego w administracji w jednostkach budżetowych (w tym min. 1 rok w obsłudze administracyjnej lub gospodarczej).
  • Znajomość i umiejętność stosowania w praktyce przepisów aktów prawnych: ustawy o służbie cywilnej, ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym wraz z rozporządzeniem w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, rzetelność i terminowość, umiejętność współpracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office, Internetu,
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Udział w komisjach powoływanych aktami wewnętrznego zarządzania w urzędzie (np. inwentaryzacyjnych, oceny przydatności składników majątku, likwidacyjnych) – co najmniej 2-krotny