Konsultant w Dziale Ubezpieczeń Społecznych i Środowiska Pracy

Ayming

Warszawa

Ayming to międzynarodowa grupa doradcza, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, świadcząca usługi Business Performance Consulting w 16 krajach na Świecie. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w uzyskiwaniu oszczędności i zwiększaniu wyników finansowych organizacji, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie: podatków i opłat, obszaru ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy, produktów energetycznych, obszaru zakupów oraz dotacji i ulg B+R. Więcej na www.ayming.pl

Zapewniamy stały rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych poprzez szkolenia oraz systemy motywacyjne. Tworzymy przyjazne środowisko pracy w zaangażowanym i ambitnym zespole. Chcesz dołączyć do nas i realizować ciekawe projekty pełne wyzwań? Aplikuj już dziś i odkryj z nami nowe możliwości!

Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • Przeprowadzanie analiz w zakresie kosztów ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy (w tym składek ZUS) dla przedsiębiorstw
  • Analiza przepisów, sporządzanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań
  • Kontakt z Klientami podczas realizacji projektów
  • Prezentacja raportów z przebiegu projektów
  • Kontrola terminowości wykonywania projektów
NASZE OCZEKIWANIA
  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomia, prawo, ZZL (kadry i płace)
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Doświadczenie w pracy z ZUS lub w zakresie BHP - dodatkowy atut
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
CO OFERUJEMY
  • Umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach prowadzonych z największymi
  • podmiotami gospodarczymi na rynku polskim/europejskim
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pensję podstawową uzupełnioną o system prowizyjny
  • Pakiet socjalny

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl