Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Podreferendarz Wieloosobowe Stanowisko ds. Postępowań Mandatowych, Sekcja Postepowań Mandatowych, Wydział Postępowań w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3160 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 172497
  • Data ukazania się ogłoszenia: 25 sierpnia 2015 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • podreferendarz
  • do spraw postępowań mandatowych
  • Wieloosobowe Stanowisko ds. Postępowań Mandatowych, Sekcja Postepowań Mandatowych, Wydział Postępowań w Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Główny Inspektorat Transportu Drogowego
    Aleje Jerozolimskie 94
    00-807 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa
  • Główny Inspektorat Transportu Drogowego
    Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym w Warszawie, ul. Przyczółkowa 109
    02-968 Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Weryfikacja i analiza materiałów będących podstawą prowadzenia czynności wyjaśniających w sprawach o naruszenia ujawnione za pomocą urządzeń rejestrujących w celu sprawdzenia przydatności i prawidłowości zgromadzonego materiału;
  • Weryfikacja oraz potwierdzanie danych sprawy w oparciu o bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców oraz PESEL w celu potwierdzenia lub uzupełnienia danych zebranych w sprawie;
  • Nakładanie grzywien w drodze mandatów karnych, po ustaleniu sprawcy wykroczenia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, w celu jego ukarania;
  • Prowadzenie czynności wyjaśniających wobec obcokrajowców w ramach ustawy z dnia 14 marca 2014 r. o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014 r. poz. 486) wdrażających postanowienia dyrektyw Unii Europejskiej,

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca przy komputerze, wymagająca wymuszonej pozycji ciała; praca wykonywana przez 8 godzin dziennie,
    - narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, fax;
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w zakresie podjazdu dla osób niepełnosprawnych, przystosowanych toalet, natomiast brak jest w budynku windy;
    oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne z temperaturą w pomieszczeniu nie mniejszą niż 18 stopni Celsjusza,
    z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją.
    Inne
    - Mnożnik : 1,121

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • Znajomość przepisów: prawo o ruchu drogowym, ustawa o transporcie drogowym, prawo wykroczeń, postępowania w sprawach o wykroczenia,
    • ochrony informacji niejawnych oraz ochrony danych osobowych;
    • Swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel) oraz pocztą elektroniczną;
    • Umiejętność sprawnej organizacji pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Sumienność;
    • Orientacja na klienta;
    • Komunikatywność.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów