Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Kadra zarządzająca
Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów

Lista stanowisk - Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów

Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów sprawuje nadzór nad efektywną administracją kredytów. Do jego obowiązków należy: nadzór nad pracą podległego personelu, przygotowywanie i opiniowanie instrukcji oraz zarządzeń w zakresie obsługi transakcji kredytowych i zabezpieczeń, kontrola kompletności umów kredytowych i zabezpieczeń oraz poprawności pod względem formalno-prawnym, nadzór nad aktualizacją bazy danych transakcji i zabezpieczeń, nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem transakcji kredytowych, opracowywanie danych niezbędnych do wyliczenia rezerw celowych, przygotowanie raportów dla zespołu windykacji, nadzór nad przekazywaniem właściwym departamentom informacji niezbędnych do sporządzenia dyspozycji kredytowych.


WYMAGANIA

Osobę na tym stanowisku powinny charakteryzować: umiejętności analityczne, umiejętność zarządzania budżetem, umiejętności kierowania kapitałem ludzkim, umiejętności biznesowe, umiejętność podejmowania decyzji, wiedza z zakresu zarządzania finansami, wiedza z zakresu prawa bankowego, zdolności organizacyjne, skrupulatność / sumienność, wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, doświadczenie w bankowości w pionie kredytów, doskonałe umiejętności menedżerskie.


WARUNKI PRACY

Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów pracuje w banku około 9 – 10 godzin dziennie. Podstawowym narzędziem pracy jest komputer.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów może szukać zatrudnienia w bankach.


ZAROBKI

Zarobki dyrektorskie są zróżnicowane. Najwięcej zarabia się  w stolicy, gdzie średnie wynagrodzenie wynosi około 10000 zł.

Praca Dyrektor Departamentu Administracji Kredytów
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Jakie wybrać rośliny do biura?

Jakie wybrać rośliny do biura?

Nie w każdym wnętrzu sprawdzi się ponadczasowa paprotka, nie wszędzie pasuje klasyczny fikus. W przyjaznym dla psów wnętrzu warto rozważyć palmę Areka, w biurze bez okien monsterę, a w open space choćby pachirę. Wiosna to dobry czas na znalezienie dla swojego biura nowej aranżacji roślinnej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie roślin i jak stworzyć w swojej firmie zielone biuro.

Ubytek słuchu – które grupy zawodowe są najbardziej narażone?

Ubytek słuchu – które grupy zawodowe są najbardziej narażone?

25 kwietnia wypada Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem, święto zainicjowane przez Ligę Niedosłyszących po to, by zwrócić uwagę na towarzyszący nam w życiu codziennym hałas i jego wpływ na zdrowie. Na pogorszenie się słuchu szczególnie narażeni są ci, którzy doświadczają hałasu w pracy. Wyjaśniamy, jakie są dopuszczalne normy hałasu oraz jak się przed nim skutecznie chronić.