Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2581 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: SP/DWI/3/2017
Opis stanowiska:

1. Obsługa procesu przyjmowania, oceny wniosków i zawierania umów o dofinansowanie projektów w ramach działań obsługiwanych przez departament  w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) i Programu Operacyjnego Polska Wschodnia (PO PW).

2. Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

3. Przygotowywanie danych i zestawień.

4. Przygotowywanie projektów pism do wnioskodawców.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

1. Wykształcenie wyższe.

2. Doświadczenie zawodowe: minimum rok (młodszy specjalista)/3 lata (specjalista) na podobnym stanowisku w administracji publicznej lub jednostce wspierającej rozwój przedsiębiorczości lub instytucji finansowej.

3. Wiedza:

- w  zakresie uregulowań prawnych związanych z wdrażaniem programów operacyjnych w ramach funduszy strukturalnych;

- w  zakresie krajowych oraz UE uregulowań w zakresie udzielania pomocy publicznej;

- w zakresie prawa gospodarczego.

4. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Wymagania pożądane:

1. Wykształcenie wyższe w jednej z wymienionych dziedzin: ekonomia, finanse i bankowość, administracja, rachunkowość, prawo.

2. Doświadczenie zawodowe w pracy w jednostce sektora finansów publicznych.

3. Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi programów wsparcia dla przedsiębiorców ze środków funduszy strukturalnych.

Oferujemy:

1. Pracę w renomowanej instytucji państwowej w centrum Warszawy.

2. Umowę o pracę.

* Oferta pracy tymczasowej