Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2474 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 13057

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

– wystąpienia publiczne
– reprezentacja urzędu
– wyjazdy służbowe
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– praca z bazami danych/programami specjalistycznymi
– organizacja/prowadzenie spotkań/negocjacji/ustalanie warunków umów

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

– węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych na każdym piętrze
– winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
– wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
– wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej
– sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu
– ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
– praca w pokoju wieloosobowym
– praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

Zakres zadań

  • wdrażanie i monitorowanie programów współpracy transgranicznej: Polska-Białoruś-Ukraina i Polska-Rosja 2014-2020 w ramach realizacji zadań Instytucji Zarządzającej dla ww. programów
  • organizowanie spotkań i wydarzeń z partnerami krajowymi i zagranicznymi w ramach programów współpracy transgranicznej: Polska-Białoruś-Ukraina i Polska-Rosja 2014-2020
  • zamykanie programów współpracy transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina i Litwa-Polska-Rosja 2007-2013
  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów dotyczących realizacji programów (w tym: szczegółowy opis osi priorytetowych, wzory umów, wytyczne, zalecenia, rekomendacje)
  • przygotowanie i monitorowanie procesu oceny i wyboru projektów w programach współpracy transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina i Litwa-Polska-Rosja 2007-2013

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne,
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy UE
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2,
  • wiedza o programach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa realizowanych z udziałem Polski,
  • umiejętność obsługi MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność organizacji i prowadzenia spotkań,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • współpraca,
  • komunikacja, w tym umiejętność pisania i redagowania tekstów/dokumentów/pism,
  • rzetelność,
  • kreatywność,
  • myślenie analityczne,
  • podejmowanie decyzji i odpowiedzialność.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe