Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2263 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 22877

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, praca przy oświetleniu mieszanym, praca w wymuszonej pozycji, budynek wyposażony w schodołaz bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm
dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Pozyskiwanie informacji o programach pomocowych odpowiadających potrzebom Policji oraz opracowywanie i aktualizowanie projektów zestawień w tym zakresie, wymaganej pomocy technicznej oraz planów wydatków przedsięwzięć finansowanych z funduszy pomocowych,
  • poszukiwanie oraz pozyskiwanie krajowych i zagranicznych środków pomocowych na finansowanie projektów w ramach programów pomocowych oraz prowadzenie spraw i sporządzanie dokumentacji w tym zakresie,
  • opracowywanie projektów oraz dokumentacji aplikacyjnej i konkursowej (także w języku obcym) we współpracy z właściwymi komórkami organizacyjnymi Komendy Stołecznej Policji i jednostkami organizacyjnymi Policji działającymi na jej obszarze,
  • prowadzenie dokumentacji złożonych wniosków, realizowanych projektów i wydatkowanych środków oraz sprawozdawczości,
  • monitorowanie prac związanych z realizacją projektów przez komórki organizacyjne Komendy Stołecznej Policji i jednostki organizacyjne Policji działające na jej obszarze w zakresie wydatkowania środków z funduszy pomocowych,
  • opracowywanie projektów decyzji Komendanta Stołecznego Policji dotyczących powoływania zespołów zadaniowych odpowiedzialnych za zarządzanie projektami,
  • opracowywanie projektów dokumentacji i przedstawianie propozycji w zakresie nawiązania i prowadzenia współpracy z instytucjami partnerskimi krajów Unii Europejskiej (także w języku obcym),
  • upowszechnianie wiedzy w środowisku policyjnym o możliwościach i procedurach pozyskiwania środków z funduszy pomocowych,

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy UE
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość ustaw: - o finansach publicznych w zakresie zasad finansów publicznych, - Prawo zamówień publicznych w zakresie przepisów ogólnych oraz postępowania o udzielenie zamówienia,
  • znajomość: wytycznych programów operacyjnych, metodologii przygotowywania projektów finansowanych z funduszy UE, zasad budowy dokumentów programowych projektów finansowanych z funduszy UE,
  • umiejętności: organizacji pracy własnej, stosowania prawa, argumentowania, analitycznego i twórczego myślenia, obsługi komputera w zakresie pakietu MS OFFICE,
  • kreatywność, dokładność, komunikatywność,
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie w zakresie programów pomocowych i funduszy UE
  • znajomość innego języka roboczego obowiązującego w UE na poziomie dobrym,
  • znajomość ustawy o Policji w zakresie dotyczącym organizacji Policji.