Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2545 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 10482

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

- praca z programami specjalistycznymi
- reprezentacja urzędu
- obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe
- wystąpienia publiczne

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

- węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych na każdym piętrze
- winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
- wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej
- sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu
- ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- praca w pokoju wieloosobowym
- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

Zakres zadań

  • Planowanie i przygotowanie badań społecznych i ewaluacyjnych skuteczności i efektywności działań informacyjno-promocyjnych Funduszy Europejskich, w tym opracowanie koncepcji i metodologii badań, ze szczególnym uwzględnieniem badań prowadzonych z wykorzystaniem metody mystery shopping
  • Realizacja badań społecznych i ewaluacyjnych skuteczności i efektywności działań informacyjno-promocyjnych Funduszy Europejskich, w tym analiza zgromadzonych danych, bieżąca współpraca z wykonawcą badania, formułowanie wniosków i rekomendacji, opracowanie i weryfikacja raportów z badań
  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na badania społeczne i ewaluacyjne
  • Analizowanie, weryfikowanie i akceptowanie dokumentów strategicznych i operacyjnych w zakresie informacji i promocji oraz sprawozdań z ich realizacji (Strategii komunikacji, rocznych planów działań, sprawozdań i informacji kwartalnych) w części dotyczących wyników badań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
  • Znajomość problematyki badań społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem badań prowadzonych z wykorzystaniem metody mystery shopping
  • Znajomość zagadnień dotyczących Funduszy Europejskich
  • Wiedza z dziedziny komunikacji społecznej i dokumentów regulujących zagadnienia informacji i promocji FE
  • Znajomość ustawy prawo zamówień publicznych
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Współpraca
  • Komunikacja
  • Rzetelność
  • Myślenie analityczne
  • Umiejętność obsługi programów statystycznych np. SPSS
  • Umiejętność obsługi programów MS Office: Word, Power Point, Excel
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe