Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Obrony Narodowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2426 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 14388

Warunki pracy

Budynek z podjazdem dla wózków inwalidzkich. Wewnątrz budynku: winda towarowa, drzwi przeciwpożarowe, bardzo ograniczona możliwość poruszania się na wózkach inwalidzkich-konieczna asysta innego pracownika. Nie występują uciążliwe/ szkodliwe/ niebezpieczne warunki pracy. Zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • Koordynowanie procesu sporządzania opisów stanowisk pracy, w tym: analizowanie projektów opisów stanowisk pracy, w szczególności pod względem poprawności ich sporządzenia, właściwego sformułowania zadań, zgodności ze szczegółowym zakresem działania komórki organizacyjnej, wymaganych kompetencji, kwalifikacji i doświadczenia zawodowego; dokonywanie korekt i przedstawianie propozycji zmian zapisów; prowadzenie dokumentacji związanej z procesem opisywania stanowisk pracy.
  • Udział w procesie wartościowania stanowisk pracy w komórkach organizacyjnych MON, w tym: organizowanie i udział w pracach Zespołu wewnętrznego ds. wartościowania stanowisk pracy; prowadzenie dokumentacji z przebiegu prac Zespołu wewnętrznego ds. wartościowania stanowisk pracy, a także korespondencji dotyczącej procesu wartościowania, przekazywanej do kierujących komórkami organizacyjnymi MON; analizowanie uwag i sprzeciwów od wyników wartościowania stanowisk pracy, składanych przez kierujących komórkami organizacyjnym MON; przygotowywanie dokumentacji dla Dyrektora Generalnego, niezbędnej do rozpatrzenia sprzeciwów od wyników wartościowania stanowisk pracy oraz opinii i propozycji działania w tym zakresie; prowadzenie bazy danych wyników wartościowania stanowisk pracy oraz jej aktualizowanie.
  • Organizowanie i koordynowanie realizacji zamkniętych form doskonalenia zawodowego (szkoleń wewnętrznych i kaskadowych), w tym: udział w spotkaniach negocjacyjnych z firmami i instytucjami szkoleniowymi oraz negocjowaniu warunków umów (procedura do 30.000 Euro); sporządzanie niezbędnej dokumentacji (umowy z wykonawcami, dokumentacja finansowa); zapewnienie odpowiednich warunków organizacyjnych realizowanych szkoleń; zapewnienie udziału pracowników w szkoleniach; monitorowanie przebiegu projektów szkoleniowych, ich rozliczanie i badanie efektywności.
  • Współudział w identyfikowaniu i analizowaniu potrzeb doskonalenia zawodowego oraz planowaniu projektów szkoleniowych członków korpusu służby cywilnej zatrudnionych w Ministerstwie Obrony Narodowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Powyżej 1 roku doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli „poufne" lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego mającego na celu uzyskanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli „poufne”
  • Znajomość: ustawy o służbie cywilnej; Kodeksu pracy w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych; ustawy o ochronie danych osobowych; rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szkoleń w służbie cywilnej; zarządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie opisywania i wartościowania stanowisk pracy; problematyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi; struktury organizacyjnej MON
  • Umiejętność: organizacji pracy własnej, współpracy z innymi, dążenia do rezultatu, poszukiwania rozwiązań, komunikacji w tym komunikacji pisemnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe