Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2345 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 17864

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– wyjazdy służbowe związane z reprezentacją urzędu (1-3 wyjazdy w miesiącu),
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
– praca z bazami danych/programami specjalistycznymi,
– wystąpienia publiczne.
Pracownikom oferujemy:
- trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy :
– praca przy komputerze oraz przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner
– w biurze dostępnym dla osób niepełnosprawnych
– praca w kameralnych pokojach

Zakres zadań

  • Wsparcie zarządzania wskazanymi regionalnymi programami operacyjnymi, w tym udział w pracach komitetu monitorującego,
  • Udział w pracach związanych z koordynacją obszaru wsparcia zwrotnego w ramach RPO 2014-2020, w tym analiz problematyki instrumentów finansowych z uwzględnieniem krajowych programów operacyjnych oraz instrumentów krajowych,
  • Udział w koordynacji RPO 2014-2020 w zakresie instrumentów wsparcia sektora MŚP,
  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma, interpelacje oraz zapytania dotyczące realizacji regionalnych programów operacyjnych w ramach ww. zadań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe ekonomiczne lub prawnicze
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy związanej z funduszami unijnymi lub w obszarze sektora finansowego
  • Znajomość zasad funkcjonowania funduszy europejskich, w szczególności funduszy strukturalnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu instrumentów finansowych realizowanych z udziałem środków publicznych,
  • Znajomość instrumentów wsparcia sektora MŚP ze środków publicznych,
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej poziom B2,
  • Umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office, Word, Excell,
  • Wystąpienia publiczne, skuteczna komunikacja, współpraca, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe