Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2327 dni temu
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 19255

Warunki pracy

praca administracyjno-biurowa, praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy, brak wind/platform dla osób niepełnosprawnych, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych, brak barier wejścia na parter budynku.

Zakres zadań

  • przygotowywanie "Wniosków" i "Protokołów" do udzielenia zamówienia publicznego na dostawę mediów i usług eksploatacyjnych do obiektów,
  • przygotowywanie "specyfikacji istotnych warunków zamówienia" przy określeniu przedmiotu zamówienia i wartości szacunkowej zamówienia,
  • analizowanie i weryfikowanie wydatkowania środków publicznych w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego poprzez wporwadzanie czynności zabezpieczających "zamawiającego" przed zawieraniem umów obarczonych "wadą nieważności",
  • przygotowywanie dokumentacji do ogłoszenia przetargu w trybie "przetargu nieograniczonego" oraz sporządzanie dokumentacji dotyczącej zamówienia "zapytania o ceny" i "zamówienia z wolnej ręki",
  • analizowanie, weryfikowanie i szacowanie kosztów eksploatacyjnych obiektów na podstawie zawartych umów i uzyskanych danych technicznych,
  • uczestniczenie w pracach "Komisji przetargowych" w zakresie prowadzonego postępowania o zamówienie publiczne,
  • sporządzanie "Wyciągu okresowych planów zamówień publicznych" w zakresie dostawy mediów oraz usług dotyczących wywozu nieczystości stałych i płynnych dla obiektów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych
  • znajomość ustaw: Prawo zamówień publicznych w zakresie zasad i trybów udzielania zamówień; o gospodarce nieruchomościami w zakresie gospodarowania nieruchomościami stanowiącymi własność Skarbu Państwa; o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych w zakresie Działu I (Przepisy ogólne) i Działu II (Odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych) oraz aktów wykonawczych,
  • umiejętności: stosowania prawa w praktyce, analitycznego myślenia, analizy i syntezy informacji, obsługi komputera w zakresie pakietu Ms Office,
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • przeszkolenie z zakresu zamówień publicznych,
  • komunikatywność.