Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Asystent w Departamencie Usług Proinnowacyjnych

FALLWORK Sp zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2592 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: ASYST/USŁPROIN/3/2017
Opis stanowiska:

Realizacja zadań związanych z kontraktowaniem i wdrażaniem w zakresie instrumentów prowadzonych przez Departament Usług Proinnowacyjnych – Program Operacyjny Inteligentny Rozwój - Poddziałanie 2.3.1, 2.3.2 i 2.3.4, a także monitorowaniem trwałości projektów z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – Działanie 5.2 oraz Poddziałanie 5.4.1 i 5.4.2:

  • Prowadzenie prac pomocniczych i administracyjnych związanych z działaniami Sekcji Kontraktowania I i II oraz Sekcji Wdrażania I i II.
  • Pomoc w weryfikacji wymogów formalnych złożonych wniosków o dofinansowanie.
  • Pomoc w przygotowywaniu umów z beneficjentami według wzoru.
  • Pomoc w przygotowywaniu korespondencji z wnioskodawcami / beneficjentami.
  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
  • Kopiowanie i skanowanie dokumentów związanych z realizacją zadań departamentu.
  • Bieżąca archiwizacja i porządkowanie dokumentów związanych z realizacją zadań departamentu.
  • Udział w organizacji spotkań, seminariów, konferencji.
  • Udział w przygotowywaniu dokumentów/procedur związanych z realizacją zadań departamentu.
Wymagania:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w administracji publicznej.
  • Biegła znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych (kopiarka, skaner, itp.).
  • Niekaralność za umyślne przestępstwa przeciwko mieniu lub dokumentom.
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do współpracy / aktywnego wychodzenia z pomocą do współpracowników.
  • Komunikatywność / rozumienie poleceń i umiejętność rzetelnego przekazywania informacji.
  • Rzetelność, dokładność, skrupulatność.
  • Umiejętność pracy  pod presją czasu; organizacji i planowania; analitycznego myślenia.
  • Umiejętność opracowywania tekstów na podstawie dostępnych danych oraz zbiorczych zestawień w programie Excel.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat, magister lub magister inżynier).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy związanej z funduszami europejskimi.
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami dot. programów w zakresie wspierania małych i średnich przedsiębiorstw / realizacji programów w tym zakresie.
  • Znajomość systemu wdrażania funduszy europejskich.
Oferujemy:
  • Pracę w instytucji państwowej.
  • Lokalizację w centrum Warszawy.
  • Umowę o pracę.

* Oferta pracy tymczasowej