Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Główny specjalista w Biurze Administracyjnym w Wydziale Eksploatacji 1

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3268 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 169408
  • Data ukazania się ogłoszenia: 11 maja 2015 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • główny specjalista
  • w Biurze Administracyjnym w Wydziale Eksploatacji 1

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Warszawa, ul.: Wspólna 2/4

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • bezpośredni nadzór nad zadaniami związanymi z gospodarowaniem składnikami majątkowymi m.in. w zakresie ewidencjonowania składników majątkowych, prowadzenia okresowych inwentaryzacji składników majątkowych, likwidacji lub innego zagospodarowania zbędnych i zużytych składników majątkowych,
  • bezpośredni nadzór nad zadaniami związanymi z gospodarowaniem odpadami wytwarzanymi w Ministerstwie,
  • uczestniczenie w realizacji zadań związanych z planowaniem, przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie właściwości Wydziału,
  • współpraca z osobami prowadzącymi kontrole zewnętrzne i audyty oraz analiza wniosków pokontrolnych w zakresie właściwości Wydziału,
  • obsługa procesu legislacyjnego oraz opracowywanie procedur wewnętrznych w zakresie właściwości Wydziału.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca przy komputerze oraz użyciu urządzeń biurowych (fax, ksero, skaner),
    – praca w terenie,
    – reprezentacja urzędu.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze
    – winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
    – wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
    – wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej
    – sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu
    – ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
    – praca w pokoju wieloosobowym
    – brak podjazdu dla niepełnosprawnych przy wejściu do niektórych sal konferencyjnych
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe magisterskie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego co najmniej 3 lata w administracji publicznej na stanowisku związanym z zarządzaniem mieniem Skarbu Państwa
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • wiedza z zakresu rachunkowości, gospodarki materiałowej, ewidencji składników majątkowych, prawa zamówień publicznych, eksploatacji,
    • samodzielność i inicjatywa,
    • skuteczna komunikacja,
    • umiejętność współpracy,
    • umiejętności analityczne,
    • umiejętność zarządzania zasobami,
    • rzetelność i terminowość,
    • zorientowanie na osiąganie celów.
wymagania dodatkowe
  • co najmniej 2 lata w obszarze udzielania zamówień publicznych

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów