Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Specjalista w Biurze Zdrowia i Ochrony Zwierząt

Główny Inspektorat Weterynarii w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
3508 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 162962
  • Data ukazania się ogłoszenia: 10 września 2014 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • do spraw finansowania programów zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • w Biurze Zdrowia i Ochrony Zwierząt

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    Główny Inspektorat Weterynarii
    ul. Wspólna 30
    00-930 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem raportów finansowych dla chorób objętych współfinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, w tym kosztów kwalifikujących się do współfinansowania ponoszonych przez Inspekcję Weterynaryjną na zwalczanie i monitorowanie chorób zakaźnych zwierząt
  • opracowywanie wytycznych dla służb finansowych Inspekcji Weterynaryjnej w celu ujednolicenia interpretacji wymagań finansowych związanych ze współfinansowaniem programów zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • zbieranie i analizowanie danych liczbowych i finansowych w zakresie środków finansowych przeznaczonych na zwalczanie chorób zakaźnych zwierząt, w tym na programy zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
  • prowadzenie spraw związanych z raportowaniem wydatków ponoszonych przez Inspekcję Weterynaryjną z rezerw celowych na zwalczanie lub monitorowanie chorób zakaźnych zwierząt
  • koordynowanie prac w zakresie spraw związanych ze zbieraniem wniosków z podległych organów Inspekcji Weterynaryjnej o przekazanie środków budżetowych z rezerwy celowej oraz comiesięcznych sprawozdań w zakresie realizacji wydatków oraz ich analizy i zgodności ze sprawozdawczością budżetową
  • uzgadnianie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi kwoty rezerwy celowej przekazywanej do Inspekcji Weterynaryjnej decyzją Ministra Finansów

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa z użyciem monitora ekranowego. Praca wykonywana w pozycji przemiennej 8 godzin dziennie na terenie Głównego Inspektoratu Weterynarii. Praca lekka, mały wydatek energetyczny.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko zlokalizowane w pomieszczeniu biurowym. Podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe i elektryczne urządzenia biurowe.
    Stanowisko znajduje się na IV piętrze w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (ul. Wspólna 30). Budynek jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście główne (od. ul. Wspólnej) bez barier architektonicznych. Wejście od ul. Żurawiej wyposażone jest w ruchomą platformę do transportu wózka. Schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. W budynku znajduje się sześć wind.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata stażu pracy w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów w zakresie finansów publicznych
    • kreatywność, samodzielność, inicjatywa, rzetelność, komunikatywność, terminowość
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, umiejętności analityczne, umiejętność obsługi programu Excel
wymagania dodatkowe
  • roczny staż pracy w Inspekcji Weterynaryjnej lub wykonywanie zadań związanych z budżetem lub finansami

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów