Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2465 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 13552

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa w siedzibie Urzędu, przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

Stanowisko pracy spełnia wymogi zatrudnienia pracownika administracyjno-biurowego.
Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Przyjmowanie i rejestracja korespondencji wpływającej do Izby Administracji Skarbowej w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów.
  • Przyjmowanie korespondencji do wysyłki, w celu dokonania ekspedycji.
  • Obsługiwanie skrzynki elektronicznej Izby Administracji Skarbowej, w celu zapewnienia prawidłowego obiegu korespondencji elektronicznej.
  • Codzienne monitorowanie platformy elektronicznej e-PUAP w celu zapewnienia prawidłowego obiegu korespondencji.
  • Sporządzanie informacji i sprawozdań z zakresu funkcjonowania stanowiska, w celu dostarczenia informacji dla potrzeb Kierownictwa Izby i innych instytucji oraz prowadzenie wymaganych na stanowisku ewidencji i rejestrów, w celu monitorowania załatwianych spraw.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego 2,5 roku w pracy biurowej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej
  • Bardzo dobra znajomość struktury organizacyjnej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe