Aktualne oferty pracy

Firma Bieda GmbH nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Elektryk Przemysłowy – Elektromonter

    W&K Industriemontage Sp. z o.o.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych na nowo budowanych liniach produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami, w tym.: montaż tras kablowych i okablowania, montaż napędów i szaf sterowniczych, montaż maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników, uruchamianie nowych maszyn i...
  • Monter - Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (również bez doświadczenia)

    5 godz.
    montaż mechaniczny urządzeń przemysłowych na podstawie rysunku technicznego, montaż elementów pneumatyki, sterowania, czujników, itp., uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń, serwis mechaniczny oraz testowanie maszyn i urządzeń, tworzenie dokumentacji i raportowanie bieżących prac.
  • Spawacz / Ślusarz

    TNS Sp. z o.o.   Niemcy    praca zdalna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;
  • Lakiernik – Pomocnik lakiernika

    TNS Sp. z o.o.   Niemcy
    2 dni
    OPIS STANOWISKA: malowanie natryskowe pistoletem; poprawki malarskie – kontenery na ciągniki siodłowe; prace przygotowawcze przed malowaniem – czyszczenie, szpachlowanie, oklejanie; wykonywanie napraw powłok lakierniczych. WYMAGANIA: doświadczenie zawodowe – mile widziane; znajomość lub...
  • Ślusarz

    2 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
  • Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: operator krawędziarki CNC; operator wiertarki. Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy w zespole; zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność; umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Зварювальник / Слюсар / Лакувальник

    6 dni
    ЗВАРЮВАЛЬНИКИ - зварювання напівавтоматом MAG 135 всі позиції; СЛЮСАР – шліфування, зачистка зварних швів; МОНТАЖ – уміння читати технічний рисунок; монтаж металоконструкцій; ФАРБУВАЛЬНИК - фарбування пістолетом; ЕЛЕКТРИК - МОНТАЖНИК - монтаж електроустановки.
  • Monter Przemysłowy (bez doświadczenia)

    7 dni
    Jeśli: nie masz doświadczenia przy montażu przemysłowym, ale potrafisz posługiwać się narzędziami ślusarskimi i elektronarzędziami, masz zmysł techniczny, posiadasz zdolności manualne i sprawność fizyczną, nie boisz się nowych wyzwań, masz chęć do nauki, chcesz pracować w...

Bieda GmbH

Karl-Hoffmeister-Str. 22

47441 Moers