Specjalistyczne laboratorium Dr. W. Klee zostało założone w 1971 roku w związku z zapotrzebowaniem powstałej 2 lata wcześniej praktyki ortodontycznej.

Ścisła współpraca między laboratorium a praktyką zaowocowała naszą wyjątkową wiedzą i kompetencjami we wszystkich aspektach ortodoncji. Nasi klienci korzystają z tego w wielaki sposób: poprzez opracowywanie niestandardowych rozwiązań, indywidualne porady oraz prowadzone przez nas praktyczne kursy i szkolenia.

W 2006 roku, wraz z pojawieniem się PD Dr. Martina Sander, nawiązana współpraca została jeszcze bardziej rozszerzana z korzyścią dla naszych klientów.

Równoległe przejęcie powstałego dużo wczesniej bo już w 1936 roku Laboratorium Dr. F. W. Selbach GmbH + Co. KG w Hamburgu jak i ugruntowanie naszej filii w Poczdamie, rozszeżyło zasięg usług ortodontycznych i zpotęgowało współpracę z nowymi praktykami dentystycznymi.

Jako nowoczesne laboratorium regularnie stawiamy czoła zmieniającym się wymaganiom. Czy to na poziomie technicznym, w obszarze bezpieczeństwa danych, czy w szerokim zakresie cyfryzacji. Wyznaczamy standardy w zakresie upraszczania procesów, precyzji w projektowaniu aparatów ortodontycznych, rozwiązań zwiększających wydajność w praktyce i w komunikacji z klientami. Naszym celem jest od zawsze oferowanie klientom możliwych korzyści czasowych i maksymalnego bezpieczeństwa leczenia.

Aby dotrzymać kroku cyfryzacji stomatologii, w ostatnich latach opracowaliśmy nowe technologie stomatologiczne. Naszym zadaniem jest dalszy rozwój naszych technik produkcji i technologii cyfrowych oraz uczynienie ich bardziej ekonomicznymi, precyzyjnymi i (w przyszłości) bezpiecznymi.

Aktualne oferty pracy

  • Technik dentystyczny - ortodoncja

    Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH   Niemcy, Hamburg / Frankfurt nad Menem / Poczdam   
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    1 aplikacja: TRAINING ON THE JOB - Ortodoncja 3 miejsca pracy do wyboru: Hamburg, Frankfurt nad Menem lub Poczdam 3 działy/specjalizacje do wyboru: akryl, cad/cam, gips Zadania, które czekają na Ciebie: dział akryl Wykonywanie ruchomych aparatów ortodontycznych, np. płytek i/lub ruchomych...

Aktualne oferty pracy

1

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH

Vilbeler Landstr. 3-5

60386 Frankfurt