Firma Innovation została stworzona jako specjalistyczna marka firmy Huberts Mozes & Partners, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych dla firm z sektorów informatyki i telekomunikacji. Zespół Innovation stanowią konsultanci z dużym doświadczeniem w rekrutacji na stanowiska techniczne i handlowe. Naszą silną stroną jest znajomość rynku IT & Telecom. Dzięki specjalizacji wyłącznie w tym sektorze usługi Innovation stoją na najwyższym poziomie merytorycznym, a czas ich realizacji sprowadza się do niezbędnego minimum. Innowacyjne podejście do rekrutacji wiąże się z połączeniem wszystkich dostępnych metod rekrutacyjnych, skierowanych na jeden sektor rynku. Dzięki temu Innovation cechuje niespotykana dotąd skuteczność.

Archiwalne oferty pracy

  • Koordynator ds. Operacyjnych (retail)

    Innovation   Ostrołęka    praca stacjonarna
    3194 dni
    Zakres obowiązków: zarządzanie działaniami sprzedażowymi i operacyjnymi w podległej sieci 6 salonów; rekrutacja personelu sklepów oraz szkolenie, motywowanie i rozwój podległych zespołów (łącznie ok. 30 osób) monitorowanie zamówień i dbałość o stany magazynowe w podległych...
  • Kierownik Produkcji

    Innovation   lubuskie    praca stacjonarna
    3204 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie, nadzorowanie procesów produkcyjnych. Zarządzanie zespołem. Zapewnienie wydajności linii produkcyjnych (analizowanie, opracowywanie oraz wdrażanie planów popraw). Optymalizowanie procesów produkcyjnych z uwzględnieniem wyników ekonomicznych i produkcyjnych....
  • Researcher - Stażysta

    Innovation   Warszawa    praca stacjonarna
    3204 dni
    Zakres obowiązków: Ścisła współpraca z konsultantami przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Zdobywanie informacji dotyczących potencjału rynku. Dotarcie bezpośrednie do potencjalnych Kandydatów. Wstępna weryfikacja nadsyłanych aplikacji. Utrzymywanie kontaktów z Kandydatami podczas...

Innovation

Al. Jana Pawla II 80

00-175 Warszawa