Archiwalne oferty pracy

  • Księgowa - Księgowy (Księgi Przychodów)

    As-Pres   dolnośląskie, Wrocław - Krzyki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    914 dni
    W związku z rozwojem firmy poszukujemy księgowej, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie obsługi księgowej firm rozliczanych na Księgach Przychodów ( PKPiR). Poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i pracowitej, która chce podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe...
  • Księgowa / Księgowy

    As-Pres   Wrocław    praca stacjonarna
    955 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy księgowej, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie obsługi księgowo-rachunkowej spółek zoo. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i pracowitej, która chce podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia, Wymagana jest umiejętność...
  • Specjalista ds. Kadr i Płac (Kadrowa / Kadrowy)

    960 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy osoby z dobrą znajomością zagadnień kadrowych, której zadaniem będzie samodzielne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i pracowitej, która chce podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia. Wymagana...

As-Pres

ul. Czerniawska 2

50-576 Wrocław Krzyki