Firma Altom działa na rynku nieelektrycznego AGD od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Działalność ukierunkowana jest na projektowanie i dystrybucję produktów dla stołu, kuchni i wyposażenia domu. Jesteśmy firmą polską z dwudziestoletnim doświadczeniem promującą polskie i europejskie wzornictwo oraz technologie. Nasze kolekcje przygotowuje zespół projektantów i specjalistów z zakresu porcelany, szkła, sztućców, garnków i wszelkich uzupełniających akcesoriów i dodatków dekoracji stołów i wnętrz. Projektując nasze produkty damy o wygodę stosowania, pieniądze konsumentów i ochronę środowiska.

Archiwalne oferty pracy

  • Grafik

    ALTOM sp. z o.o. sp. k   Gniezno    praca stacjonarna
    rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1074 dni
    Twój zakres obowiązków: kreowanie i projektowanie opakowań na podstawie dostarczonych wytycznych i Key Visual; projektowanie nowych dekoracji na produkty AGD, zgodnych z aktualnymi trendami; tworzenie spójnych kreacji graficznych opartych o Key Visual na potrzeby działań promocyjnych i...
  • Magazynier

    ALTOM sp. z o.o. sp. k   Kocanowo    praca stacjonarna
    1074 dni
    Opis stanowiska: Rozładunek i załadunek towaru; Terminowe przygotowywanie, kompletacja i realizacja; zamówień - praca ze skanerem; Przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych.
  • Starszy referent ds. księgowości

    Altom Sp. z o.o. sp.k.   Gniezno    praca stacjonarna
    1248 dni
    Okres zatrudnienia: praca na zastępstwo (2 lata) z możliwością przedłużenia umowy na czas określony Do Twoich zadań należeć będzie: Wykonywanie dyspozycji bankowych krajowych i zagranicznych, Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, Obsługa faktur kosztowych, Obsługa banków...
  • Koordynator Trade Marketingu (marketing handlowy, wsparcie sprzedaży)

    1284 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: Inicjowanie, kreowanie i organizowanie działań trade marketingowych wg. kalendarza promocji, Współtworzenie i realizacja: długoterminowej strategii marketingowej poszczególnych marek, planu akcji promocyjnych krótkoterminowych i monitorowanie efektów...
  • Przedstawiciel Handlowy

    Altom Sp. z o.o. sp.k.   lubuskie    praca stacjonarna
    1287 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż produktów Firmy oraz dbanie o ich ekspozycje, profesjonalna obsługa klientów, budowanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów, realizowanie planów sprzedażowych, rozwój sprzedaży na powierzonym terenie.

ALTOM sp. z o.o. sp. k

ul. Roosevelta 116

62-200 Gniezno