Archiwalne oferty pracy

  • Cukiernik

    Fawor Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    927 dni
    Poszukujemy osoby samodzielnej z min. rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. To będą Twoje zadania: wykonywanie różnych rodzajów wyrobów ciastkarskich w tym drożdżówki, ciasta krojone, rogale itp. sporządzanie półproduktów ciastkarskich np. ciast, kremów, mas, syropów...
  • Pracownik do produkcji kanapek

    927 dni
    To będą Twoje zadania: sprawne i zgodne z recepturą składanie kanapek z gotowych surowców; utrzymanie w porządku stanowiska pracy; Warunki pracy: praca w godzinach nocnych od 20:00 do 4:00 od niedzieli do czwartku;
  • Sprzedawca

    932 dni
    To będą Twoje zadania: sprawna, rzetelna, uprzejma i bezpośrednia obsługa klientów :) rozkładanie towaru, prace organizacyjne i porządkowe;
  • Kierownik - Sprzedawca

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    958 dni
    dbałość o prawidłowe pod względem asortymentowym i ilościowym zaopatrzenie sklepu, zapewnienie odpowiedniej rotacji towarów, prowadzenie sklepu w sposób zapewniający jego rentowność sprawna, rzetelna, uprzejma i bezpośrednia obsługa klientów :)
  • Pracownik Działu Technicznego

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    967 dni
    Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: przyjmowanie, przekazywanie wg standardów odpowiednim osobą do wykonania i rozliczania realizacji zgłoszeń awarii w sklepach własnych; utrzymanie sprawności technicznej drobnych urządzeń należących do firmy;...

Fawor Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska

ul. Unii Lubelskiej 1

61-249 Poznań