Firma Antado powstała w 1989 roku.

Wtedy to rozpoczęła się produkcja pierwszych mebli do łazienek. Kolejne lata przynosiły rozwój firmy i coraz to większe doświadczenie. Na chwilę obecną jesteśmy liczącym się na polskim rynku producentem mebli łazienkowych.

Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista ds. Reklamacji

    ANTADO Spółka z o.o.   Straszyn    praca stacjonarna
    3397 dni
    Zakres obowiązków: rozpatrywanie reklamacji; rozwiązywanie zgłaszanych problemów; dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami; wsparcie techniczne dla osób użytkujących produkty Firmy (pisemna i telefoniczna obsługa zapytań) wysyłka części zapasowych w ramach reklamacji;...
  • Specjalista ds. Sprzedaży (kraj + eksport)

    3397 dni
    Zakres obowiązków: obsługa klienta eksportowego i krajowego; rejestracja zamówień, udzielanie informacji o statusie zamówień; organizacja transportów dla wysyłek eksportowych; dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami; współpraca z magazynem, działem technicznym i produkcją;
  • ANTADO SPÓŁKA Z O.O.
    4658 dni
    Pozyskiwanie nowych kontrahentów, wizytowanie kontrahentów współpracujących z firmą na obszarze powierzonym oraz kontrolowanie i opiniowanie zgłaszanych reklamacji; Prowadzenie działań marketingowych na obszarze umowy. Świadczenie usług gwarancyjnych na przydzielonym terenie. Region...

ANTADO Spółka z o.o.

Młyńska Nr 1/3

83-010 STRASZYN