Firma „Logistic-Evex" posiada doświadczenie na arenie międzynarodowej. Od samego początku sukcesywnie poszerza swoją działalność, ilość taboru oraz doświadczenie. W tej chwili nasza firma specjalizuje się w przewozach ładunków między Polską, a całą Unią Europejską.

„Logistic-Evex" świadczy usługi zarówno transportowe, jak i spedycyjne.

Organizujemy kompleksowe usługi transportowe na obszarze kraju i Unii Europejskiej.

Archiwalne oferty pracy

  • Diagnosta Samochodowy

    SPOT 1   Turek    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj bez CV
    354 dni
    Wymagania: Uprawnienia do wykonywania badań technicznych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, Nie wymagamy doświadczenia. Mile widziane: Kwalifikacje pozwalające na wykonywanie serwisu i legalizacji tachografów cyfrowych.
  • Kierowca Międzynarodowy kat. B

    LOGISTIC EVEX SP Z O O   Turek    praca stacjonarna
    2537 dni
    Opis stanowiska: Transport rzeczy na terenie Europy Zachodniej; Wymagania: Prawo jazdy kategorii B; Mile widziani emeryci, renciści, bądź osoby z grupą inwalidzką; Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia; Terminowe rozliczenia; Atrakcyjny system pracy;

LOGISTIC EVEX SP Z O O

Polna 5

62-700 Turek