Biosfera Sp. z o.o.

od 1 do 10 prac. Handel i Sprzedaż

irma BIOSFERA Sp. z o.o. jest młodą, prężnie działającą firmą na rynku, której celem jest promowanie i udział w rozwoju rolnictwa ekologicznego w Polsce.

Coraz większe zainteresowanie rolnictwem ekologicznym oraz zwiększająca się świadomość ludzi, przyczyniły się do jego dynamicznego rozwoju w Polsce.

W celu lepszego dostępu do produktów ekologicznych, przygotowaliśmy narzędzie, które ułatwi Państwu prowadzenie gospodarstwa rolnego czy też firmy produkcyjnej. Pozwoli ono w bardzo szybki sposób dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców Państwa produktów oraz znaleźć produkty, które Państwo szukają.

Stworzony przez nas portal internetowy www.ekologicznerolnictwo.pl, działający na zasadzie PLATFORMY INFORMACYJNO – REKLAMOWEJ to strona, na której znajdą Państwo wszelkie informacje z zakresu rolnictwa ekologicznego: akty prawne, informacje o szkoleniach, konferencjach a przede wszystkim najświeższe nowinki rynkowe.

Za naszym pośrednictwem będą Państwo mogli zareklamować swoją Firmę oraz swoje produkty i usługi w Internecie.

Chcemy, aby stworzony przez nas Portal, gromadził informacje rolnicze, skupiał dostawców, odbiorców, konkurentów, instytucje, gospodarstwa, media itp.

Zależy nam, aby nasza Platforma stała się bazą wymiany informacji, wymiany usług i sprzedaży produktów rolnictwa ekologicznego.

Jest to Portal poświęcony jednej tematyce, więc nawiązanie za naszym pośrednictwem kontaktów handlowych, będzie dla Państwa dużo prostsze.

Aktualne oferty pracy

Firma Biosfera Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Biosfera Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Biosfera Sp. z o.o.

Towarowa 9/13

10-959 Olsztyn