Jesteśmy firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego. Zajmujemy się głównie produkcją metalowych pojemników na śmieci sprzedając je na całym świecie. Nasza firma zlokalizowana jest w Sławkowie w województwie śląskim. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy ambitnych i odważnych ludzi do naszego Zespołu

Archiwalne oferty pracy

  • Konstruktor – Projektant wyrobów metalowych

    ALDA Poland Sp z o.o.   Sławków    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    539 dni
    Projektowanie i konstruowanie nowych produktów, oraz wprowadzanie zmian i poprawek w już istniejących; Wykonywanie modeli 3D oraz rysunków 2D; Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych poprawiających jakość produktu lub redukujących jego koszt; Tworzenie i nadzór nad dokumentacją...
  • Pracownik produkcji / Monter wyrobów gotowych - branża AGD

    ALDA S.A.   Sławków    praca stacjonarna
    1289 dni
    Zakres obowiązków: Montaż produktów z wytwarzanych elementów; Pakowanie produktów na linii montażowej; Wizualna kontrola jakości gotowego wyrobu;
  • Młodszy specjalista ds. obsługi eksportu z językiem angielskim

    1372 dni
    pozyskiwanie i obsługa klientów głównie z Europy; dokonywanie uzgodnień z Klientami w celu przygotowania ofert; obsługa istniejącej bazy klientów; kontakt z klientami, prowadzenie korespondencji telefonicznej oraz mailowej.
  • Młodszy Koordynator Projektu - Junior Project Manager

    1372 dni
    Zarządzanie krótko oraz długoterminowymi projektami w przedsiębiorstwie będącym spółką akcyjną; Współpraca z działami produkcji, technologii, zamówień, utrzymania ruchu w ramach prowadzonych projektów; Udział w negocjacji oraz wyborze podwykonawców na poszczególnych etapach...

ALDA Poland Sp z o.o.

ul. Melioracyjna 6

57-200 Ząbkowice Śląskie