Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji / Monter wyrobów gotowych - branża AGD

ALDA S.A.

Sławków

43 dni temu

Ogłoszenie numer: 3759963, z dnia 2020-10-14

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od 40 lat produkuje drobne wyposażenie AGD takie jak kosze na śmieci, czajniki czy chlebaki. Nazywamy się ALDA i znajdujemy się w Sławkowie. Chętnie zatrudniamy osoby nieposiadające doświadczenia – uczymy wszystkiego czego wymaga stanowisko. Pracę oferujemy również osobom emerytowanym, niepełnosprawnym, czy posiadającym rentę.

Miejsce pracy: śląskie / Sławków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Montaż produktów z wytwarzanych elementów
  • Pakowanie produktów na linii montażowej
  • Wizualna kontrola jakości gotowego wyrobu

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Dyspozycyjności w godzinach 6-14
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Przestrzegania przepisów BHP

Oferujemy

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne systemy premiowe
    • frekwencyjna 500zł brutto co 4 miesiące
    • produkcyjna 60-520zł
    • uznaniowa, przyznawana indywidualnie
  • Pracę w tygodniu od godziny 6 do 14
  • Nieobowiązkowe płatne nadgodziny i dwie soboty
  • 3 przerwy w trakcie pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Atrakcyjne warunki przystąpienia do ubezpieczenia NW i pakietu medycznego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN