Tradycja piekarni HERT została zapoczątkowana u schyłku minionego wieku.
Umiejętne i nowoczesne zrządzanie firmą współgra z tradycyjnymi metodami produkcji opartymi na zastosowaniu naturalnego zakwasu żytniego.
Doświadczony zespół piekarzy codziennie wkłada swoje serce dbając o wypieki piekarniczo-cukiernicze.
Wyroby piekarni HERT można zakupić w punktach firmowych na terenie Wrocławia oraz wielu miastach na dolnym śląsku i województwie opolskim.

Archiwalne oferty pracy

  • Pracownik produkcyjno - magazynowy

    Piekarnia Hert Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice, ul. Wrocławska 6    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 500 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    240 dni
    Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych; dbanie o stan maszyn i urządzeń; ręczne prace transportowe; segregacja i pakowanie pieczywa; przygotowanie towaru pod zamówienie na poszczególne sklepy; dbanie o porządek na magazynie;
  • Technik ds. Utrzymania Ruchu

    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 12 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    240 dni
    Twój zakres obowiązków: rozpoznanie / diagnoza / usuwanie awarii, błędów, usterek; naprawa podzespołów maszyn i regeneracja części; rozwiązywanie bieżących problemów technicznych; prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń; zapobieganie awariom, reakcja z wyprzedzeniem;...
  • Kierowca kat. B

    Piekarnia Hert Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    1777 dni
    Zadaniem kierowcy jest załadunek oraz dostarczenie pieczywa do punktów firmowych sieci HERT na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny.
  • Ekspedientka

    Piekarnia Hert Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    1777 dni
    Wynagrodzenie netto: 2 300 - 3 600 zł/mies. Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta, aktywna sprzedaż produktów, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów.

    1817 dni
    Oferujemy: zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia od 4000 zł netto na start, po 3-msc okresie próbnym 4500 zł netto; możliwość dynamicznego rozwoju pensji poprzez nabywane doświadczenie i kwalifikacje; pracę przy nowoczesnych maszynach; pracę w...

    1817 dni
    Praca w Jelczu-Laskowicach. Polega na załadunku, rozwiezieniu pieczywa po sklepach firmowych HERT na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 6

55-221 Jelcz-Laskowice