Archiwalne oferty pracy

  • Pracownik gospodarczy

    PHARMILL   Suchy Las    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    701 dni
    Będziesz odpowiedzialny za: konserwację maszyn i wyposażenia obiektu; drobne prace naprawcze na hali produkcyjnej i pozostałej części obiektu; utrzymanie porządku i czystości wewnątrz hali produkcyjnej; segregację śmieci poprodukcyjnych; dbanie o czystość samochodów firmowych;...

    744 dni
  • Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

    PHARMILL   Suchy Las, Suchy Las, Poznań    praca stacjonarna
    1059 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa kadr w ramach, której wchodzi: - prowadzenie akt osobowych pracowników - przygotowanie dokumentów dotyczących nawiązania i rozwiązania stosunku pracy - przygotowanie umów cywilnoprawnych: zlecenia, dzieło itp. zawartymi z osobami fizycznymi nieprowadzącymi...
  • Pracownik produkcyjny

    1182 dni
    Co Cię czeka? praca na hali produkcyjnej - przygotowanie produktów, pakowanie, etykietowanie, paletyzacja; realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami ilościowymi, jakościowymi i technologicznymi;

PHARMILL

ul. Stefana Stefańskiego 34

62-002 Suchy Las