SARA Personal Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, którą tworzy zespół kreatywnych, doświadczonych osób. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu, podbijamy zagraniczne rynki pracy. Z naszą pomocą setki ludzi, odnalazło swoją ścieżkę kariery. W zakresie naszych działań leży doradztwo zagranicznym klientom, w doborze odpowiedniego personelu, dostosowanie profilu kandydata do stanowiska pracy oraz pomoc polskim pracownikom w odnalezieniu właściwej ścieżki kariery zawodowej. Oferowane przez nas doradztwo jest dla kandydatów całkowicie bezpłatne.

Archiwalne oferty pracy

  • Dyspozytor / Spedytor

    SARA Personal Sp. z o.o.   Niemcy, okolice Stuttgartu    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat   15 000 - 17 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    775 dni
    Opis stanowiska: Harmonogramowanie drobnicy międzynarodowej oraz ładunków częściowych i pełnych; Komunikacja z klientami i przewoźnikami; Monitoring i kontrola załadunku drobnicowego; Kalkulacja i przygotowywanie ofert na podstawie cen dziennych; Współpraca z działami powiązanymi takimi...
  • Kierowca C+E

    SARA Personal Sp. z o.o.   Niemcy, Berlin, Drezno, Magdeburg, Lipsk, Chemnitz, Hamburg     praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    775 dni
    Wymagania: doświadczenie w pracy jako kierowca C+E mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (PROSIMY RÓWNIEŻ PYTAĆ O OFERTY BEZ JĘZYKA) chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja; wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95;
  • Pracownik ogólnobudowlany

    SARA Personal Sp. z o.o.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    775 dni
    Wymagania niemieckiego pracodawcy: Samodzielność w wykonywaniu obowiązków; Prosimy pytać o oferty bez znajomości j. niemieckiego;

SARA Personal Sp. z o.o.

Inżynierska 39/119

53-228 Wrocław