Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Archiwalne oferty pracy

  • Arvato Polska Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    233 dni
    Twój zakres obowiązków: Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów systemów logistycznych w celu utrzymania ciągłości pracy w magazynie (np. WMS), Wyszukiwanie oraz wyjaśnianie nieprawidłowości w działaniu systemów magazynowych, Zarządzanie dostawami/zleceniami klientów oraz...
  • Automatyk / Elektronik

    Arvato Polska Sp. z o.o.   Plewiska    praca stacjonarna
    233 dni
    Zadania: Utrzymanie ciągłości maszyn i urządzeń, w tym: kontrolę i konserwację urządzeń produkcyjnych pod kątem automatyki i sterowania. Nadzór, kontrola eksploatacji oraz zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii transportu bliskiego oraz parku maszynowego (okresowe przeglądy...
  • Arvato
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    468 dni
    Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń centrów dystrybucji; Diagnozowanie przyczyn usterek i awarii; Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń oraz narzędzi; Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi; Prowadzenie szkoleń z podstawowej obsługi technicznej urządzeń;

Arvato Polska Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 150

62-064 Plewiska