Asena Group Sp. z o.o jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną. Świadczymy usługi z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Aktualnie poszukujemy pracowników do Działu Sprzedaży na stanowisko: Handlowiec/spedytor krajowy i międzynarodowy.

Indywidualne podejście oraz zorientowanie na klienta jest zdecydowanie naszym atutem.

Jeśli chcesz pracować i rozwijać się w firmie, która działa w oparciu o takie wartości jak: szacunek, zaufanie i uczciwość, zapraszamy do złożenia aplikacji! Więcej o naszej firmie na naszym fanpage'u - facebook.com/asenagroup.

Archiwalne oferty pracy

  • Spedytor krajowy i międzynarodowy

    ASENA GROUP SP Z O O   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    216 dni
    Zadania: Organizacja i koordynacja przewozów krajowych i międzynarodowych... nie martw się, nie będziemy prosić Cię o podążanie za nimi pieszo. Handlowanie - nie, nie po prostu handlowanie żartami czy plotkami. Będziesz negocjować i wprowadzać nowe umowy na rynek, niby łatwe, ale może...
  • Handlowiec / Spedytor

    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 14 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    264 dni
    Nasze wymagania: minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku; dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem; umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji; dobra organizacja czasu pracy Zakres obowiązków Aktywne,...

ASENA GROUP SP Z O O

Zajezierce 17A

16-060 Zabłudów