Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, działających już ponad 10 lat na rynku w branży IT. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem.

Oferujemy kompleksowe wsparcie informatyczne dla naszych Klientów, zarówno od strony handlowej jak i technicznej. Posiadamy grupę wyspecjalizowanych inżynierów, którzy realizują usługi w zakresie projektów informatycznych, programistycznych oraz wdrożeniowych.

Archiwalne oferty pracy

  • Geotechnology IT Group Sp. z o.o
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   7 400 - 11 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    113 dni
    Zakres obowiązków: instalowanie, uruchamianie i utrzymanie systemów bezpieczeństwa: SKD, CCTV, SSWIN; udział w tworzeniu dokumentacji projektowej systemów teletechnicznych oraz dokumentacji powykonawczej; profesjonalna obsługa serwisowa i konserwacja systemów zabezpieczeń; nadzór...
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 400 - 10 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    118 dni
    Twój zakres obowiązków budowa sieci strukturalnych LAN oraz światłowodowych w budynkach biurowych oraz halach magazynowych; montaż osprzętu technicznego i systemów bezpieczeństwa obiektowego; montaż urządzeń sieciowych; spawanie światłowodów (szkolenie wewnętrzne) wykonywanie...
  • Instalator sieci telekomunikacyjnych - monter urządzeń IT

    Geotechnology Sp. z o.o.   mazowieckie    praca stacjonarna
    umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    302 dni
    budowa sieci strukturalnych LAN oraz światłowodowych w budynkach biurowych oraz halach magazynowych; montaż osprzętu technicznego; montaż urządzeń sieciowych; spawanie światłowodów (szkolenie wewnętrzne) wykonywanie pomiarów przygotowanego okablowania (szkolenie wewnętrzne) wykonywanie...

Geotechnology IT Group Sp. z o.o

Przyokopowa 33

01-208 Warszawa