Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

FORCE - Future of Recruiting Central Erfurt GmbH

Germany, Niemcy

12 dni temu

Spawacz
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
  • przygotowanie powierzchni do spawania
  • spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
  • spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • prace z rysunkiem technicznym
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
  • kandydat na dane stanowisko powinien umieć spawać chociaż jedną z poniższych metod: MIG/MAG, TIG/WIG, Elektrodą, Palnik gazowy
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • świadectwo ukończenia szkoły, certyfikat lub wieloletnie doświadczenie
Nasza Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach, stawki indywidualnie dopasowane do pracownika (na wynagrodzenie wpływ ma doświadczenie oraz poziom znajomości języka niemieckiego)
  • BEZPŁATNE zaliczki (bez kosztów pobocznych)
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • dieta płacona do każdej godziny pracy
  • możliwość przejęcia kosztów za nocleg
  • ubrania robocze (Würth)
  • niemiecka umowa o pracę
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz