Quality Welding Services to agencja pracy tymczasowej, bazująca na prawie 20-letnim doświadczeniu naszych ekspertów w branży produkcyjnej i spawalniczej. Nasze usługi dedykujemy każdemu, w Polsce i za granicą, jak Niemcy, Austria i Holandia, którym zależy na ciągłym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym i zawodowym.

Aktualne oferty pracy

  • Operator CNC

    Quality Welding Services   Niemcy, okolice Ulm
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania: doświadczenie w obsłudze Frezarek sterowanych numerycznie; znajomość oprogramowania Heidenhain; znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym; Mile widziane: auto do dyspozycji na wyjazd;
  • Spawacz 141 Aluminium

    Quality Welding Services   Niemcy
    8 dni
    Zakres obowiązków: Profesjonalne wykonywanie prac spawalniczych (metoda TIG) na zbiornikach aluminiowych; Dbałość o jakość i trwałość spoin; Wykonywanie prac wykończeniowych na szwach spawalniczych; Mile widziany własny samochód;
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

Quality Welding Services

Toszecka 101 lok. 106

44-100 Gliwice