Praca.pl Praca
Czechy, Niemcy

Praca Czechy, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 152

  • Mechanik przemysłowy

    Franke + Pahl GmbH   Niemcy, Hamburg      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 500 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Opis stanowiska Bieżąca konserwacja i utrzymanie w należytym stanie, modyfikowanie i przebudowywanie maszyn produkcyjnych Aktywny udział w rozbudowie i budowie nowych maszyn Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych Prace ślusarskie
  • Stolarz meblowy

    Dremo Personaldienstleistung GmbH   Niemcy, Wolfach      za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    14 dni
    Obowiązki: produkcja i montaż mebli, wyposażenia sklepów i obiektów; obsługa maszyn do obróbki drewna; praca w warsztacie; Wymagania: wykształcenie jako stolarz meblowy i doświadczenie zawodowe komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (min. B1) gotowość do...