Praca Agent celny Tczew najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Agent celny pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Agencja Celna Peko
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Obowiązki: Przygotowywanie dokumentacji celnej; Prace administracyjne związane z przepływem i archiwizacją dokumentów; Kontakt z służbami celnymi, granicznymi; Kontakt z klientami, których przesyłki są w odprawie celnej; Wymagania: Wpis na listę agentów celnych; Mile widziany ukończony...
  • Agent celny

    "OMEGA CARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Gdańsk, Lotnisko    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do odprawy importowej i eksportowej; przygotowanie deklaracji INTRASTAT w przywozie i w wywozie; uczestnictwo w rewizjach i weryfikacjach celnych; uproszczone procedury;