Praca.pl Praca Mazowieckie Duchnice
Analityk chemiczny

Praca Analityk chemiczny Duchnice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Analityk chemiczny mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz (Laboratorium Analiz Pestycydów)

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę
    3 dni
    Opis stanowiska Obsługa i konserwacja chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrią mas (LC-MS/MS) oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym; Analiza otrzymanych wyników zgodnie z Procedurami obowiązującymi w Pracowni Chromatografii Cieczowej; Bieżące wykonywanie...
  • Analityk w Akredytowanym Laboratorium

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska Przygotowywanie próbek żywności i pasz do badań laboratoryjnych Bieżące wykonywanie powierzonych zadań; Obsługa i nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025;
  • Laborant Betonu

    Holcim Polska S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Czym będziesz się zajmować? Pobór oraz badanie świeżej mieszanki betonowej na wytwórni oraz budowie, Badania stwardniałego betonu, zapraw oraz stabilizacji, Pobieranie kruszyw oraz spoiw do badań laboratoryjnych, Opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań, Udział w...
  • Specjalista ds. jakości

    ManpowerGroup   Nieporęt    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zakres obowiązków: Udział we wdrażaniu i doskonaleniu wymagań poszczególnych systemów zarządzania jakością w oparciu o normę BRC oraz wymagań klientów; Przeprowadzanie kontroli, inspekcji z zakresu bezpieczeństwa żywności; Koordynacja procesu analizy przyczyn reklamacji; Koordynacja...