Praca.pl Praca
Asystent prezesa

Praca Asystent prezesa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 22

  • Narodowy Bank Polski
    praktykant/stażysta  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Wymagania wobec kandydata: ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich po 1 stycznia 2023 r. - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, cyberbezpieczeństwo, informatyka i pokrewne, wysoka średnia ocen ze studiów,...
  • Asystent / Asystentka Prezesa

    Medea Health   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa recepcji - zarządzanie korespondencją, przyjmowanie gości, nadzór nad kalendarzem Prezesa, prowadzenie biura oraz koordynacja i realizacja zadań administracyjnych, organizację spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych w Polsce i za...
  • Asystent

    Ministerstwo Edukacji Narodowej w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    asystent
    1 dni
  • Asystent

    Urząd Morski w Szczecinie   Świnoujście    praca stacjonarna
    asystent
    1 dni
  • Asystent

    Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA w Warszawie   Wrocław    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    asystent
    9 dni
  • Specjalista

    Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    9 dni
  • Asystent

    Krajowa Informacja Skarbowa   Będzin    praca stacjonarna   dziś wygasa
    asystent
    10 dni