Praca.pl Praca Mazowieckie Legionowo
Diagnosta Laboratoryjny

Praca Diagnosta Laboratoryjny Legionowo najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Diagnosta Laboratoryjny mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Embriolog

    InviMed   Warszawa, Plac Konesera 12/bud. M    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    5 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: Wykonywanie procedur wspomanaganego rozrodu; izolację i przygotowanie gamet do technik ART, zapłodnienie pozaustrojowe (IVF, ICSI/IMSI/PICSI), ocenę i transfer zarodków, krioprezerwację gamet i zarodków, wykonywanie diagnostyki i preparatyki nasienia, prowadzenie...
  • Młodszy asystent/ asystent diagnostyki laboratoryjnej

    Instytut Hematologii i Transfuzjologii   Warszawa, ul. Chocimska 5 - ZIHT, Pracownia Immunologii Krwinek Czerwonych    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Kontrola jakości w Pracowni Immunologii Krwinek Czerwonych; Weryfikacja i aktualizacja Standardowych Procedur Operacyjnych; Opracowywanie specyfikacji sprzętu i odczynników; Walidacja procesów/metod, kwalifikacja aparatury, sprzętu pomocniczego, odczynników, ewidencja odczynników, czuwanie...
  • Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.   Wołomin, ul. Gdyńska 1/3    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych; Autoryzacja badań; Obsługa aparatury medycznej; Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Analityk w Akredytowanym Laboratorium

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska Przygotowywanie próbek żywności i pasz do badań laboratoryjnych Bieżące wykonywanie powierzonych zadań; Obsługa i nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025;
  • Specjalista ds. Analiz (Laboratorium Analiz Pestycydów)

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Słomczyn    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę
    3 dni
    Opis stanowiska Obsługa i konserwacja chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrią mas (LC-MS/MS) oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym; Analiza otrzymanych wyników zgodnie z Procedurami obowiązującymi w Pracowni Chromatografii Cieczowej; Bieżące wykonywanie...