Praca.pl Praca
elektromechanik w dziale utrzymania ruchu m-k

Praca elektromechanik w dziale utrzymania ruchu m-k

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Technik utrzymania ruchu (m/k)

    Trenkwalder   Strzegom    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    11 godz.
    Do Twoich obowiązków będzie należeć: wykonywanie planowych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych oraz instalacji, wykonywanie napraw, regulacji i usuwanie stanów awaryjnych powstałych podczas produkcji, analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych, tworzenie...

    1 dni
    Zaaplikuj jeśli posiadasz: praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki, chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu, wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Automatyk / Elektryk działu utrzymania ruchu (k/m)

    Trenkwalder   Czosnów, k. Nowego Dworu Mazowieckiego    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, usuwanie bieżących awarii maszyn, wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń, zgłaszanie pomysłów na...
  • Technik Zmianowy (k/m/n)

    Mars Polska Sp. z o.o.   Błonie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Jakie będą Twoje główne obowiązki? Prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i linii produkcyjnych Mars w powierzonym obszarze, przy przestrzeganiu obowiązujących w tym zakresie przepisów i zasad bezpieczeństwa; Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych, zarówno rutynowych jak i...
  • STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
    6 dni
    Opis stanowiska: Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych, Praca stacjonarna w zakładzie produkcyjnym.