Praca.pl Praca
Inzynier budowy walbrzych

Praca Inzynier budowy walbrzych najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca inzynier budowa dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Programista ds. projektowania i budowy systemów komputerowych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: programowanie aplikacji webowych typu SPA z wykorzystaniem najnowszych technologii (w tym C# i platformy .NET oraz frameworków Web - głównie Angular), tworzenie testów jednostkowych, udział w planowaniu i wdrażaniu architektury aplikacji, współpraca...
  • Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    kierowanie robotami budowlanymi / elektrycznymi / sanitarnymi, planowanie i koordynacja robót w oparciu o dokumentację techniczną, przepisy BHP oraz wymagania kontraktu, nadzór nad kadrą techniczną budowy, koordynacja, rozliczanie i kontrola firm podwykonawczych, zbieranie ofert, ich analiza i...
  • Kierownik Budowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   dolnośląskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór nad robotami budowlano-wykończeniowymi; Koordynacja prac podwykonawców i personelu; Uczestnictwo w koordynacji projektów i prefabrykacji modułów; Przygotowywanie dokumentacji budowlanej; Zarządzanie materiałami i sprzętem; Planowanie i kontrola harmonogramów i...
  • Inżynier Serwisu Wykrawarek CNC (wykrawanie blach)

    TBS Consulting   dolnośląskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 12 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Zakres obowiązków: Prowadzenie instalacji i serwisu maszyn na obszarze Polski. Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń. Prowadzenie dokumentacji serwisowej. Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń. Raportowanie do Dyrektora Serwisu w Polsce.