Praca Inżynier DevOps

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Specjalista / Młodszy specjalista DevOps

    ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.   Warszawa, Jutrzenki 116    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Zakres obowiązków: Optymalizacja i automatyzacja procesów; Utrzymywanie i projektowanie systemu monitoringu; Utrzymanie środowisk opartych o docker swarm/kubernetes; Współpraca z zespołem testów i developerów; wymagania Znajomość Kubernetes, helm; Dobra znajomość Linux; Podstawowa...
  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...