Praca Laborant Rybnik najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Laborant śląskie najnowsze oferty pracy

  • Diagnosta Laboratoryjny

    Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.   Świętochłowice, ul. Wojska Polskiego 16H    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Zakres obowiązków: wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych dokładna interpretacja i autoryzacja otrzymanych wyników obsługa sprzętu medycznego obsługa LIS Od kandydatów oczekujemy: wykształcenie wyższe kierunkowe; czynne prawo wykonywania zawodu; umiejętności analityczne; znajomość...
  • Laborant (k/m)

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy   Piekary Śląskie    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    7 dni
    Opis stanowiska: Pobieranie próbek ze środowiska produkcyjnego w lokalizacjach Piekary Śląskie i Chorzów, Przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego, Wykonywanie analiz laboratoryjnych mikrobiologicznych i fizyko-chemicznych zgodnie z przyjętym harmonogramem, Raportowanie wyników badań oraz...
  • Laborant w Dziale Zarządzania Jakością

    ERG S.A.   Dąbrowa Górnicza    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie: sprawdzanie oraz weryfikacja wyrobów gotowych; badanie próbek pobranych z produkcji za pomocą przyrządów pomiarowych; obsługa sprzętów laboratoryjnych; wykrywanie niezgodności wyrobów; prowadzenie zapisów w systemie...

    Szpital Chorób Płuc im. Św. Józefa w Pilchowicach   Pilchowice    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Do najważniejszych zadań Diagnosty laboratoryjnego będzie należało min.: Wykonywanie czynności związanych z badaniami w zakresie analityki medycznej, mikrobiologii, immunochemii i biochemii.
  • Starszy laborant

    Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie   Katowice    praca stacjonarna
    1 dni
  • Laborant budowlany

    Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie   Będzin    praca stacjonarna
    4 dni